CMF5522M000JKEB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
22 MOhms ±5% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF5522M000JKEB
DigiKey raktári szám
CMF5522M000JKEB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5522M000JKEB
Leírás
RES 22M OHM 1/2W 5% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF5522M000JKEB modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)