CMF0733R000JKEK nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
YAGEO
Raktáron: 813
Similar
Stackpole Electronics Inc
33 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF0733R000JKEK
DigiKey raktári szám
CMF0733R000JKEK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF0733R000JKEK
Leírás
RES 33 OHM 1/2W 5% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF0733R000JKEK modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)