RNF12JTD33R0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
33 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNF12JTD33R0
DigiKey raktári szám
RNF12JTD33R0-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNF12JTD33R0
Leírás
RES 33 OHM 5% 1/2W AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNF12JTD33R0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,108" átmérő x 0,344" H. (2,75mm x 8,75mm)