01M1001JF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
NTC termisztor 1k Gyöngy
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
NTC termisztor 1k Gyöngy
Vishay Thermistors Electronic Simulation, Part 1: An Innovative Approach
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
01M1001JF
DigiKey raktári szám
01M1001JF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
01M1001JF
Leírás
THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ellenállás tolerancia
±5%
Gyártó
Vishay Dale
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Sorozat
Vezeték hossza
1,42" (36,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
lengő
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
Gyöngy
Ellenállás 25°C-on (Ohm)