ND03J00102J-- megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 3 000
Adatlap
NTC termisztor 1k Tárcsa, 3,5mm átmérő x 3,0mm Sz.
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
ND03J00102J--
DigiKey raktári szám
ND03J00102J--ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ND03J00102J--
Leírás
THERMISTOR NTC 1KOHM 3480K DISC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
B25/85
3480K
Gyártó
KYOCERA AVX
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Max. teljesítmény
250 mW
Csomagolás
Ömlesztve
Vezeték hossza
1,38" (35,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás 25°C-on (Ohm)
1k
Típusjelölés
autóipar
Ellenállás tolerancia
±5%
Minősítés
AEC-Q200
Anyagállandó (B) tolerancia
±2%
Tokozás
Tárcsa, 3,5mm átmérő x 3,0mm Sz.