SFR25H0004532FR500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Raktáron: 0
Adatlap
45.3 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR25H0004532FR500
DigiKey raktári szám
SFR25H0004532FR500-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR25H0004532FR500
Leírás
RES 45.3K OHM 1/2W 1% AXIAL
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)