SFR16S0004532FR500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
45.3 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR16S0004532FR500
DigiKey raktári szám
5033ED45K30F12AF5-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR16S0004532FR500
Leírás
RES 45.3K OHM 1/2W 1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,075" átmérő x 0,138" H. (1,90mm x 3,50mm)