SFR25H0002871FA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 4 498
Adatlap
Stackpole Electronics Inc
2.87 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR25H0002871FA500
DigiKey raktári szám
56-SFR25H0002871FA500TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR25H0002871FA500
Leírás
SFR25H 1% A5 2K87
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)