RNMF12FTC2K87
DigiKey raktári szám
RNMF12FTC2K87-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNMF12FTC2K87
Leírás
RES 2.87K OHM 1% 1/2W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.87 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNMF12FTC2K87 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,093" átmérő x 0,250" H. (2,35mm x 6,35mm)