SFR2500004999FR500
DigiKey raktári szám
56-SFR2500004999FR500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
56-SFR2500004999FR500CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR2500004999FR500
Leírás
RES 49.9 OHM 0.4W 1% AXIAL
Részletes leírás
49.9 Ohms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SFR2500004999FR500 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)