SFR16S0003600JR500 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Adatlap
360 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR16S0003600JR500
DigiKey raktári szám
SFR16S0003600JR500-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR16S0003600JR500
Leírás
RES 360 OHM 1/2W 5% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,075" átmérő x 0,138" H. (1,90mm x 3,50mm)