MBA02040C3600FRP00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Raktáron: 190
Adatlap
Raktáron: 4 965
Raktáron: 965
360 Ohms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBA02040C3600FRP00
DigiKey raktári szám
5063JD360R0F12AF5-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBA02040C3600FRP00
Leírás
RES 360 OHM 0.4W 1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)