MBA02040D3600DC100
DigiKey raktári szám
56-MBA02040D3600DC100CT-ND - Vágott szalag (CT)
56-MBA02040D3600DC100TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBA02040D3600DC100
Leírás
MBA/SMA 0204-25 0.5% C1 360R
Részletes leírás
360 Ohms ±0,5% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)