K153K15X7RK53H5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 74
KEMET
Raktáron: 660
TDK
0.015 µF ±10% 200V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K153K15X7RK53H5
DigiKey raktári szám
K153K15X7RK53H5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K153K15X7RK53H5
Leírás
CAP CER 0.015UF 200V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K153K15X7RK53H5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,157" H. x 0,102" Sz. (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,260" (6,60mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)