FG24X7R2E153KNT00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
0.015 µF ±10% 250V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FG24X7R2E153KNT00
DigiKey raktári szám
FG24X7R2E153KNT00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FG24X7R2E153KNT00
Leírás
CAP CER 0.015UF 250V X7R RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
FG24X7R2E153KNT00 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,177" H. x 0,118" Sz. (4,50mm x 3,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)