BFC237141103
DigiKey raktári szám
56-BFC237141103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BFC237141103
Leírás
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF Fóliakondenzátor 160V 250V Poliészter, Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BFC237141103 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,394" H. x 0,098" Sz. (10,00mm x 2,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,300" (7,62mm)
Névleges AC feszültség
160V
Felhasználás
univerzális
Névleges DC feszültség
250V