167103K400A-F
DigiKey raktári szám
167103K400A-F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
167103K400A-F
Leírás
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF Fóliakondenzátor 200V 400V Poliészter, Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
167103K400A-F modellek
Kategória
Dielektrikum anyaga
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,413" H. x 0,138" Sz. (10,50mm x 3,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Tűrés
±10%
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Névleges AC feszültség
200V
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Névleges DC feszültség
400V