SL322R025
DigiKey raktári szám
570-SL322R025-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL322R025
Leírás
ICL 2 OHM 20% 25A 31MM
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 2 Ohms ±20% 25 A 1,220" (31,00mm)
Kategória
Tűrés
±20%
Max. állandósult áram
25 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
20 mOhms
Átmérő
1,220" (31,00mm)
Kivezetések közötti távolság
0,307" (7,80mm)
Ellenállás / 25°C-on
2 Ohms