SL321R030B
DigiKey raktári szám
570-SL321R030B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL321R030B
Leírás
ICL 1 OHM 20% 30A 31MM
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 1 Ohms ±20% 30 A 1,220" (31,00mm)
Kategória
Tűrés
±20%
Max. állandósult áram
30 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
10 mOhms
Átmérő
1,220" (31,00mm)
Kivezetések közötti távolság
0,307" (7,80mm)
Ellenállás / 25°C-on
1 Ohms