SL3210015B
DigiKey raktári szám
570-SL3210015B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL3210015B
Leírás
ICL 10 OHM 20% 15A 31MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 10 Ohms ±20% 15 A 1,220" (31,00mm)
Kategória
Tűrés
±20%
Gyártó
Vishay Ametherm
Max. állandósult áram
15 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
50 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Átmérő
1,220" (31,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,374" (9,50mm)
Ellenállás / 25°C-on
10 Ohms