1.5SMC440CA
DigiKey raktári szám
1.5SMC440CABBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5SMC440CABBCT-ND - Vágott szalag (CT)
1.5SMC440CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5SMC440CA
Leírás
TVS DIODE 376VWM 602VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
602V bilincs 2,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5SMC440CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
376V
Átütési feszültség (min.)
418V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
602V