SL1510006
DigiKey raktári szám
570-SL1510006-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL1510006
Leírás
ICL 10 OHM 20% 6A 16MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 10 Ohms ±20% 6 A 0,630" (16,00mm)
Kategória
Tűrés
±20%
Gyártó
Vishay Ametherm
Max. állandósult áram
6 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
150 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Átmérő
0,630" (16,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,307" (7,80mm)
Ellenállás / 25°C-on
10 Ohms