PIC16F818-I/SOTSL
DigiKey raktári szám
PIC16F818-I/SOTSL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F818-I/SOTSL
Leírás
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC16F818-I/SOTSL modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
EEPROM mérete
128 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
128 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 5x10b
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI
Gyártói tokozás
18-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
18-SOIC (0,295", 7,50mm széles)