LD1117-3.3
DigiKey raktári szám
4518-LD1117-3.3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4518-LD1117-3.3CT-ND - Vágott szalag (CT)
4518-LD1117-3.3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD1117-3.3
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3L
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-223-3L
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
áramkorlát
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
12V
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-223-3L
Dropout feszültség (max.)
1,3V / 1A