AU-27.000MBE-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
TXC CORPORATION
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Abracon LLC
Raktáron: 2 805
Adatlap
IQD Frequency Products
Taitien
Suntsu Electronics, Inc.
Raktáron: 819
27 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AU-27.000MBE-T
DigiKey raktári szám
887-1645-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AU-27.000MBE-T
Leírás
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
6mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q100
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)