ABM8W-20.0000MHZ-8-B1U-T3
DigiKey raktári szám
535-14042-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-14042-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-14042-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8W-20.0000MHZ-8-B1U-T3
Leírás
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz ±10ppm kristály 8pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM8W-20.0000MHZ-8-B1U-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
20 MHz
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)