9HT12-32.768KDZF-T
DigiKey raktári szám
887-1857-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-1857-1-ND - Vágott szalag (CT)
887-1857-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
9HT12-32.768KDZF-T
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
9HT12-32.768KDZF-T modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,063" H. x 0,039" Sz. (1,60mm x 1,00mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF