CUS08F30,H3F
DigiKey raktári szám
CUS08F30H3FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CUS08F30H3FCT-ND - Vágott szalag (CT)
CUS08F30H3FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS08F30,H3F
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 800MA USC
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 30 V 800mA Felületszerelt USC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CUS08F30,H3F modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 30 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
170pF / 0V, 1MHz
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Gyártói tokozás
USC
Vezetési áram (Io)
800mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
450 mV @ 800 mA