9HT11-32.768KBZF-T
DigiKey raktári szám
887-1574-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-1574-1-ND - Vágott szalag (CT)
887-1574-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
9HT11-32.768KBZF-T
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Részletes leírás
32.768 kHz ±50ppm kristály 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyártói tokozás
2-SMD (2x1,2)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF