9HT12-32.768KBZF-T
DigiKey raktári szám
887-1856-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-1856-1-ND - Vágott szalag (CT)
887-1856-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
9HT12-32.768KBZF-T
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Részletes leírás
32.768 kHz ±50ppm kristály 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,063" H. x 0,039" Sz. (1,60mm x 1,00mm)
Frekvenciatűrés
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF