7M-24.576MAAJ-T
DigiKey raktári szám
887-2373-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-2373-1-ND - Vágott szalag (CT)
887-2373-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
7M-24.576MAAJ-T
Leírás
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
Részletes leírás
24.576 MHz ±30ppm kristály 18pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
7M-24.576MAAJ-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
24.576 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)