RH100-24.576-18-F-2030-EXT-TR
DigiKey raktári szám
2151-RH100-24.576-18-F-2030-EXT-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2151-RH100-24.576-18-F-2030-EXT-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2151-RH100-24.576-18-F-2030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RH100-24.576-18-F-2030-EXT-TR
Leírás
CRYSTAL 24.576MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24.576 MHz ±20ppm kristály 18pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
24.576 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)