P160KNP-0EC15A1MEG
DigiKey raktári szám
987-1719-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
P160KNP-0EC15A1MEG
Leírás
POT 1M OHM 1/10W PLASTIC LOG
Részletes leírás
1M Ohm 1 Rész Logaritmikus panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Vezetőképes műanyag 0,1W, 1/10W Forrasztószem
Kategória
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Végződtetés módja
Forrasztószem
Működtető elem típusa
hornyolt
Ellenállás (Ohm)
1M
Működtető elem hossza
0,591" (15,00mm)
Tűrés
±20%
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,1W, 1/10W
Ház mérete
Kerek - 0,669" átmérő (17,00mm)