P160KN-0QD15B1MEG
P160KN-0QD15B1MEG
P160KN-0QD15B1MEG
DigiKey raktári szám
987-1667-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
P160KN-0QD15B1MEG
Leírás
POT 1M OHM 1/5W PLASTIC LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
34 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1M Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Vezetőképes műanyag 0,2W, 1/5W NYÁK érintkezők
Kategória
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Gyártó
TT Electronics/BI
Elforgatás
300°
Sorozat
Ellenállás anyaga
Vezetőképes műanyag
Csomagolás
Tálca
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem típusa
Recézett és hornyolt
Ellenállás (Ohm)
1M
Működtető elem hossza
0,591" (15,00mm)
Tűrés
±20%
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,2W, 1/5W
Hüvely menete
M7 x 0,75
Beépített kapcsoló
Nincs
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Fordulatok száma
1.0
Ház mérete
Kerek - 0,669" átmérő (17,00mm)