P082D-27CBR10K
P082D-27CBR10K
P082D-27CBR10K
DigiKey raktári szám
987-1382-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
P082D-27CBR10K
Leírás
POT 10K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
34 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10k Ohm 2 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Vezetőképes műanyag 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők
Kategória
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Gyártó
TT Electronics/BI
Elforgatás
300°
Sorozat
Ellenállás anyaga
Vezetőképes műanyag
Csomagolás
Tálca
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem típusa
Lapos
Ellenállás (Ohm)
10k
Működtető elem hossza
0,827" (21,00mm)
Tűrés
±20%
Működtető elem átmérője
0,138" (3,50mm), 0,197" (5,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Hüvely menete
M7 x 0,75
Beépített kapcsoló
Nincs
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Fordulatok száma
1.0
Ház mérete
Négyszögletes - 0,368" x 0,303" előlap (9,35mm x 7,70mm)