67WFR100KLFTR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TT Electronics/BI
Raktáron: 661
Adatlap
TT Electronics/BI
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 764
Raktáron: 627
Raktáron: 535
100 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 20.0 fordulat Fent állítható
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
67WFR100KLFTR
DigiKey raktári szám
67WFR100KLFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
67WFR100KLFTR
Leírás
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
67WFR100KLFTR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Fordulatok száma
20.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
100 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,375" x 0,195" előlap (9,53mm x 4,95mm)
Tűrés
±10%