67WR100KLFTB
DigiKey raktári szám
987-1778-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
67WR100KLFTB
Leírás
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 20.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
67WR100KLFTB modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
TT Electronics/BI
Fordulatok száma
20.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
100 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,375" x 0,195" előlap (9,53mm x 4,95mm)
Tűrés
±10%