THN 15-2410WIR nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 4,5A 9V - 36V Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
THN-15WIR
THN-15WIR
E-gnition Hamburg team
THN 15-2410WIR
DigiKey raktári szám
1951-3118-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THN 15-2410WIR
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
THN 15-2410WIR modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
15 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), vasúti
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OVP, SCP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,39" M. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
4,5A