REC20K-243.3SZ
DigiKey raktári szám
945-REC20K-243.3SZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
REC20K-243.3SZ
Leírás
20W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 5A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
REC20K-243.3SZ modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
20 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
2 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
állítható kimenet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
86%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
5A