TPHR6704RL,LQ
DigiKey raktári szám
264-TPHR6704RL,LQTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
264-TPHR6704RL,LQCT-ND - Vágott szalag (CT)
264-TPHR6704RL,LQDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPHR6704RL,LQ
Leírás
N-CH MOSFET 40V 0.00067OHM SOP A
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 40 V 50A (Ta), 420A (Tc) 3W (Ta), 210W (Tc) Felületszerelt 8-SOP Advance (5x5,75)
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
0,67mohm – 75A, 10V mellett
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 1mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
88 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
9000 pF @ 20 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 210W (Tc)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Gyártói tokozás
8-SOP Advance (5x5,75)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V