TPH2R70AR5,LQ
TPH2R70AR5,LQ
DigiKey raktári szám
264-TPH2R70AR5LQTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
264-TPH2R70AR5LQCT-ND - Vágott szalag (CT)
264-TPH2R70AR5LQDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPH2R70AR5,LQ
Leírás
N-CH MOSFET, 100 V, 0.0027 OHM@1
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 22A (Ta), 190A (Tc) 3W (Ta), 210W (Tc) Felületszerelt 8-SOP Advance (5x5,75)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,3V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
52 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5400 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 210W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
175°C
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
8-SOP Advance (5x5,75)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,7mohm / 50A, 10V