TPH3R008QM,LQ
DigiKey raktári szám
264-TPH3R008QMLQTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
264-TPH3R008QMLQCT-ND - Vágott szalag (CT)
264-TPH3R008QMLQDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPH3R008QM,LQ
Leírás
80V UMOS9-H SOP-ADVANCE(N) 3MOHM
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 100A (Tc) 3W (Ta), 180W (Tc) Felületszerelt 8-SOP Advance (5x5,75)
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
3mohm / 50A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 900µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
71 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7200 pF @ 40 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 180W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
175°C
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
8-SOP Advance (5x5,75)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V