ABLS-25.000MHZ-K4F-T
DigiKey raktári szám
535-9956-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9956-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9956-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABLS-25.000MHZ-K4F-T
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±30ppm kristály 18pF 40 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ABLS-25.000MHZ-K4F-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,449" H. x 0,185" Sz. (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,165" (4,20mm)