CA0612KRX7R9BB104
DigiKey raktári szám
13-CA0612KRX7R9BB104TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-CA0612KRX7R9BB104CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-CA0612KRX7R9BB104DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CA0612KRX7R9BB104
Leírás
CAP ARRAY 0.1UF 50V X7R 0612
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0,1µF izolált kondenzátor 4 tömb 50 V X7R 1206 (3216 metrikus)
Kategória
Kondenzátorok száma
4
Gyártó
YAGEO
Áramkör típusa
izolált
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
X7R
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
0,1µF
Gyártói tokozás
0612 (1632 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)