TPSM53603RDAR
DigiKey raktári szám
296-TPSM53603RDARTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPSM53603RDARCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPSM53603RDARDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSM53603RDAR
Leírás
DC DC CONVERTER 1-7V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 1 ~ 7V 3A 3,8V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
TPSM53603RDAR modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Tulajdonságok
állítható kimenet
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
95%
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
15-BQFN modul
Bemeneti feszültség (min.)
3,8V
Méretek
0,22" H. x 0,20" Sz. x 0,16" M. (5,5mm x 5,0mm x 4,1mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Gyártói tokozás
15-B3QFN (5x5,5)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
3A