B72540E3140S272
DigiKey raktári szám
495-B72540E3140S272TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-B72540E3140S272CT-ND - Vágott szalag (CT)
495-B72540E3140S272DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72540E3140S272
Leírás
VARISTOR 24.5V 1.2KA 2220
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24.5 V 1.2 kA Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 2220 (5750 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B72540E3140S272 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Lökőáram
1.2 kA
Energia
5,8J
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
15000 pF @ 1 kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TA)
Max. AC feszültség
14 V
Típusjelölés
autóipar
Max. DC feszültség
16 V
Minősítés
AEC-Q200
Varisztor feszültség (min.)
20.83 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (tip.)
24.5 V
Tokozás
2220 (5750 metrikus)
Varisztor feszültség (max.)
28.18 V