TPS7A20C285PYCKR
DigiKey raktári szám
296-TPS7A20C285PYCKRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPS7A20C285PYCKRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPS7A20C285PYCKRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS7A20C285PYCKR
Leírás
IC REG LIN 2.85V 300MA 4-DSBGA
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA 4-DSBGA (0,62x0,62)
EDA / CAD modellek
TPS7A20C285PYCKR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
18.5 µA
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
2 mA
PSRR
95dB ~ 36dB (100Hz ~ 1MHz)
Kimeneti polaritás
Vezérlési funkciók
áramkorlát, engedélyezés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Kimeneti feszültség (min.)
2,85V
Tokozás
4-XFBGA, DSBGA
Dropout feszültség (max.)
0,14V / 300mA