ECS-320-10-37B2-CKY-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-320-10-37B2-CKY-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-320-10-37B2-CKY-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-320-10-37B2-CKY-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-320-10-37B2-CKY-TR
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz ±10ppm kristály 10pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-320-10-37B2-CKY-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
32 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)