TPS7A20115PDQNR
DigiKey raktári szám
296-TPS7A20115PDQNRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPS7A20115PDQNRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPS7A20115PDQNRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS7A20115PDQNR
Leírás
300MA ULTRA-LOW-NOISE LOW-IQ LOW
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA 4-X2SON (1x1)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPS7A20115PDQNR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
8.5 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
95dB ~ 40dB (100Hz ~ 1MHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
4-XDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
1,15V
Gyártói tokozás
4-X2SON (1x1)
Dropout feszültség (max.)
0,49V / 300mA