TPS62170DSGT
DigiKey raktári szám
296-30229-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-30229-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-30229-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS62170DSGT
Leírás
IC REG BUCK ADJ 500MA 8WSON
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,9V 1 Kimenet 500mA 8-WFDFN szabadon lévő kontaktus
EDA / CAD modellek
TPS62170DSGT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
17V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Sorozat
Kimeneti feszültség (max.)
6V
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
2,25MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
8-WSON (2x2)
Bemeneti feszültség (min.)
3V